Web
Analytics

 

مهندس احمد پورفلاح : در "ایران تک پلاس" مشکل رابطه فناوران و سرمایه‌گزاران را بصورت علمی و عملی حل کردیم.

 

مهندس احمد پورفلاح در دومین نشست  مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های کشور

در "ایران تک پلاس" مشکل رابطه فناوران و سرمایه‌گزاران را بصورت علمی و عملی حل کردیم.

دومین نشست مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها وپژوهشگاه‌های کشور در دومین روز نوزدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار در سالن کنفرانس شماره یک محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

در این نشست که با حضور دکتر برومند معاون پژوهش و فن آوری وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری برگزار شد، مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌های سراسر کشور به هم‌اندیشی پیرامون حل معضل ارتباط دانشگاه با صنعت پرداختند. این رویداد که با حضور وزیر علوم همراه بود با استقبال گسترده دانشگاهیان وپژوهشگران کشور روبروبود.

حضور مهندس احمد پورفلاح، مشاورارشد رییس اتاق ایران و مهندس اشرف دبیرکل اتاق ایران از نکات برجسته این نشست بین حوزه‌ای و علمی کشور بود.

مهندس احمد پورفلاح در پنل تخصصی ارتباط صنعت با دانشگاه خطاب به مدیران ارتباط با صنعت دانشگاه‌ها گفت:

اتاق بازرگانی ایران به عنوان پارلمان بخش خصوصی، پا به میدان گذاشته‌است تا بتواند شکاف بین صنعت و دانشگاه را پرکند. وی با معرفی و تشریح ارکان و تدابیر اندیشیده شده برای رویداد تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته ایران گفت:

ما در "ایران تک پلاس" مشکل رابطه فناوران و سرمایه‌گزاران را بصورت علمی و عملی حل کردیم. مشاور ارشد رییس اتاق بازرگانی ایران در ادامه از حضور پررنگ وزارت علوم در این رویداد به عنوان اتفاقی بسیار باارزش نام برد و از راه‌اندازی دبیرخانه دائمی تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته ایران در محل اتاق بازرگانی ایران خبر داد.

مصاحبه مهندس اشرف، دبیرکل اتاق ایران، با خبرنگار اختصاصی وزارت علوم، تحقیقات و فن‌آوری از دیگر نکات پراهمیت این رویداد بود. مهندس اشرف، با برشمردن نقش اتاق بازرگانی ایران در اقتصاد کشور از عزم جدی اتاق ایران در راستای تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته کشور خبرداد.

گروه خبر ایران تک پلاس، این رویداد را مهمترین گام در راستای معرفی و جایگاه‌سازی ویژه رویداد تجاری سازی فناوری‌های پیشرفته ایران ارزیابی می‌کند.

 

تماس با ما

 

:02185732692

: 02188825111

: تهران، خیابان طالقانی، نبش خیابان
شهید موسوی (فرصت)، پلاک ۱۷۵

ما را دنبال کنید !